Projektowanie wnętrz - informacje o firmie Smart Design

Poznaj nasze studio

Smart Design to firma projektowo – handlowa o szerokim spektrum działalności. Projektujemy oraz wyposażamy zarówno domy, mieszkania, apartamenty, jak i lokale komercyjne, takie jak biura czy restauracje. Nasza projektownia ma na swoim koncie wiele pomyślnie zakończonych realizacji obejmujących wszelkie aspekty aranżacji wnętrz – od projektu, po zarządzanie wykonaniem inwestycji.

Naszą specjalność stanowi produkcja mebli na wymiar. Każdy oferowany przez nas element wyposażenia wnętrz jest wyjątkowy, gdyż jego projekt stanowi wypadkową potrzeb oraz upodobań klienta zlecającego nam jego opracowanie. W jednakowym stopniu łączy design i funkcjonalność. Cechuje się solidnym wykonaniem, nienagannym wykończeniem oraz elegancką stylistyką. Meble wyprodukowane przez nas z powodzeniem przetrwają próbę czasu.

Nasze studio tworzy zespół doświadczonych projektantów i architektów wnętrz, któremu przewodzi Sara Tokarczyk – właścicielka firmy. Co wyróżnia Smart Design na tle innych pracowni projektowych? Świeże spojrzenie oraz znakomite wyczucie kolorów. Umiłowanie współczesnych rozwiązań przy zachowaniu szacunku dla tradycji i dorobku przeszłości. Dzięki temu tworzymy piękne wnętrza, w których klasyka spotyka się z nowoczesnością.

Jako projektanci inspirację czerpiemy z niezliczonej ilości światów, w tym mody, tekstyliów, klubowych wibracji i natury. Harmonijnie mieszamy nowe ze starym. Często sięgamy po nieoczekiwane materiały oraz śmiałe połączenia kolorystyczne. W ten sposób powstają przestrzenie obdarzone niepowtarzalnym klimatem, odzwierciedlające smak oraz styl życia naszych klientów.

Kompleksowy charakter świadczonych przez nas usług to ogromny komfort dla naszych klientów oraz spokój wynikający z braku konieczności podejmowania współpracy z kilkoma firmami podczas realizacji większych inwestycji. Do powierzonych nam zleceń podchodzimy w sposób elastyczny. Dopasujemy się do potrzeb oraz budżetu każdego klienta, bez względu na to, jak duże one są.