Informacje na temat biura projektowego SMART DESIGN- projektowanie wnętrz

Poznaj nasze studio

Smart Design to firma projektowo – handlowa o szerokim spektrum działalności. Projektujemy oraz wyposażamy zarówno domy, mieszkania, apartamenty, jak i lokale komercyjne, takie jak biura czy restauracje. Nasza projektownia ma na swoim koncie wiele pomyślnie zakończonych realizacji obejmujących wszelkie aspekty aranżacji wnętrz – od projektu, po zarządzanie wykonaniem inwestycji.

Naszą specjalność stanowi produkcja mebli na wymiar. Każdy oferowany przez nas element wyposażenia wnętrz jest wyjątkowy, gdyż jego projekt stanowi wypadkową potrzeb oraz upodobań klienta zlecającego nam jego opracowanie. W jednakowym stopniu łączy design i funkcjonalność. Cechuje się solidnym wykonaniem, nienagannym wykończeniem oraz elegancką stylistyką. Meble wyprodukowane przez nas z powodzeniem przetrwają próbę czasu.

Nasze studio tworzy zespół doświadczonych projektantów i architektów wnętrz, któremu przewodzi Sara Tokarczyk – właścicielka firmy.

Co wyróżnia Smart Design na tle innych pracowni projektowych? Świeże spojrzenie oraz znakomite wyczucie kolorów. Umiłowanie współczesnych rozwiązań przy zachowaniu szacunku dla tradycji i dorobku przeszłości. Dzięki temu tworzymy piękne wnętrza, w których klasyka spotyka się z nowoczesnością.

Jako projektanci inspirację czerpiemy z niezliczonej ilości światów, w tym mody, tekstyliów, klubowych wibracji i natury. Harmonijnie mieszamy nowe ze starym. Często sięgamy po nieoczekiwane materiały oraz śmiałe połączenia kolorystyczne. W ten sposób powstają przestrzenie obdarzone niepowtarzalnym klimatem, odzwierciedlające smak oraz styl życia naszych klientów.

Kompleksowy charakter świadczonych przez nas usług to ogromny komfort dla naszych klientów oraz spokój wynikający z braku konieczności podejmowania współpracy z kilkoma firmami podczas realizacji większych inwestycji. Do powierzonych nam zleceń podchodzimy w sposób elastyczny. Dopasujemy się do potrzeb oraz budżetu każdego klienta, bez względu na to, jak duże one są.

O nas

Sara Tokarczyk - projektantka wnętrz, właściciel biura projektowego Smart Design

Sara Tokarczyk właścicielka i główny projektant studia Smart Design, swoją karierę rozpoczynała od projektowania mebli dla polskich producentów. Meble zawsze były i są na pierwszym miejscu, ale oprócz nich są jeszcze wnętrza pełne artystycznej wrażliwości, zdecydowanych form i niebanalnych materiałów .

Wojciech Poziomka - dyrektor kreatywny biura projektowego Smart Design

Wojciech Poziomka  współwłaściciel i projektant studia Smart Design, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na wydziale inżynierii produkcji. Podejmuje się takich wyzwań jak bycie project managerem. Pracuje nad tym by Smart Design z firmy stało się marką, silną, a przede wszystkim rozpoznawalną.