Smart-Desgin-Wnetrza

Witaj w świecie Smart Design, gdzie codzienność zyskuje zupełnie nowe kształty, faktury i kolory. Pozwól, że stworzymy dla Ciebie przestrzeń, która będzie idealnym tłem dla Twojej wyjątkowej historii. Zaprojektowane przez nas wnętrza nie tylko spełniają codzienne potrzeby ich użytkowników, lecz również rozkwitają harmonią. Choć aranżujemy je w rozmaitych estetykach, to czuć w nich współczesnego ducha. Mimo upływu lat nie tracą nic ze swojej aktualności.

Mamy szeroko otwarte umysły na nowe technologie, trendy oraz inspiracje napływające do nas ze świata mody, tekstyliów, klubowych wibracji i natury. Czerpiemy z nich to, co najlepsze i zręcznie splatamy z upodobaniami inwestorów. W rezultacie powstają przestrzenie równie stylowe, co komfortowe. Zapewniają odpowiednie warunki do efektywnej pracy lub nauki, błogiego relaksu oraz dobrej zabawy.

Chcesz poznać historię studia projektowego Smart Design Wnętrza? Połączyła nas wielka pasja do piękna i funkcjonalności, a także nieustanna chęć tworzenia. Pokonaliśmy długą drogę pełną wyzwań oraz odkryć, żeby znaleźć się w tym miejscu. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa! Stale poszerzamy swoje horyzonty, doskonalimy posiadany warsztat. Nasze doświadczenie da się zmierzyć ilością pomyślnie zrealizowanych projektów. Są wśród nich domy, apartamenty oraz mieszkania. Potrafimy maksymalnie wykorzystać potencjał dużych przestrzeni, zaś tym mniejszym dodać trochę optycznego luzu. Żaden metraż nie ogranicza naszej wyobraźni. Bez obaw można oddać w nasze ręce zaprojektowanie oraz wyposażenie biura, hotelu lub kawiarni.

Chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Podczas pracy nad lokalami komercyjnymi dbamy o zachowanie złotego środka między artyzmem a funkcjonalnością. Wybitne koncepcje formują się na styku realizmu i fantazji. Naszą specjalność stanowią meble na wymiar. Produkujemy spersonalizowane elementy wyposażenia stojące w kontrze do masowych produkcji zalewających rynek. Wysoko sobie cenisz wygodne i praktyczne, a zarazem nietuzinkowe rozwiązania? Z przyjemnością Ci je dostarczymy! Projekty wnętrz naszego autorstwa obfitują w atrakcyjne, przyciągające oko detale oraz nieoczekiwane połączenia. Jesteśmy fanami eleganckiego minimalizmu wzbogaconego o ciekawe formy, które zmieniają dynamikę wystroju. Klimat budujemy z pomocą palety perfekcyjnie zbalansowanych barw. Zamiast podążać utartymi ścieżkami, śmiało wkraczamy na nieznane terytoria. Wyróżnia nas świeże spojrzenie. Za jego sprawą kreujemy przestrzenie dalekie od monotonii, a przy tym w 100% dostosowane do preferencji i stylu życia zleceniodawców. Oprócz niewyczerpanych pokładów kreatywności gwarantujemy solidne rzemiosło.

Stawiamy na wysokiej jakości materiały oraz staranne wykończenie. Proces twórczy, jakim jest projektowanie i aranżowanie wnętrz, osadzamy w profesjonalnych ramach. Bazujemy na rzetelnych analizach. Niezależnie od skali projektu angażujemy się w niego bez reszty. Elementem, który towarzyszy każdemu etapowi realizacji projektów i ma potężny wpływ na ich powodzenie, jest rozmowa. Dążymy do zbudowania z naszymi klientami relacji opartych na pełnym zaufaniu oraz zrozumieniu w przestrzeni do nieskrępowanej wymiany zdań.

Skontaktuj się z nami. Opowiedz o wnętrzu ze swoich marzeń, a my sprawimy, że Twoja wizja nabierze realnych kształtów.

Sara

SARA

właścicielka i główny projektant

WOJCIECH

właściciel i projektant

POMOŻEMY CI
W REALIZACJI
TWOJEGO POMYSŁU

Projektując urzeczywistniamy potrzeby z wnętrza Ciebie,
przyjdź do nas ze swoimi pomysłami i pragnieniami.

SmartDesign
Kontakt
Kontakt

SARA

(region: Poznań, Bydgoszcz)

793 764 052

WOJCIECH

(region: Toruń, Warszawa)

609 962 477

LOKALIZACJA

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz

ul. Piątkowska 112C, 60-649 Poznań

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku
Od 9.00 do 17.00

Porozmawiajmy
tokarczyk x poziomka

Copyright 2016-2024 smart-design.com.pl
All Rights Reserved
POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja: SPIRRA VISION