Niezależnie od tego czy wystrój wnętrz planujesz z firmą SMART DESIGN czy samemu, trafisz na odwieczny dylemat: wygodna wanna czy funkcjonalna kabina prysznicowa. Pytanie, które rozwiązanie jest lepsze, spędza sen z powiek wszystkim tym, którzy zdecydowali się na remont. Oczywiście, najlepiej jak uda nam się pomieścić i jedno i drugie. Niestety, większość łazienek – zwłaszcza w nowym budownictwie – charakteryzuje się stosunkowo niewielkim metrażem. Przed domownikami ważne zadanie. Od ich decyzji zależy przyszły komfort pomieszczenia kąpielowego.

Ostatnimi czasy prym wiedzie kabina prysznicowa. Dlaczego? Rozwiązanie to jest znacznie wygodniejsze, zwłaszcza jeśli chodzi o aranżację wnętrza. Natrysk z brodzikiem zajmuje znacznie mniej miejsca. Jako że na rynku spotkamy wiele modeli o różnych kształtach i rozmiarach, każdy z nas bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Popularność kabin prysznicowych związana jest również w prowadzonym przez nas dość aktywnym i przede wszystkim szybkim życiem. Większość nas żyje w biegu i najzwyczajniej w świecie nie ma czasu spędzać długich godzin na relaksujących kąpielach. Oczywiście, nie sposób nie wspomnieć o oszczędnościach. Prysznic „zużywa” ponad 3 razy mniej wody, aniżeli wanna. Natrysk to rozwiązanie idealne dla osób w każdym wieku – dzieci, dorosłych, a także seniorów.

Wanny doskonale sprawdzą się w nieco większych pomieszczeniach. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne modele z dodatkowymi funkcjonalnościami. Wanna z hydromasażem czy w formie jacuzzi bez wątpienia pomoże ukoić nerwy po ciężkim dniu w pracy. Warto podkreślić, że rozwiązania te znajdą zastosowanie w domach, których mieszkańcy lubią spędzać czas na relaksujących zabiegach higienicznych. W innym przypadku mogą okazać się tylko „generatorem” kosztów.

Przed zakupem danego rozwiązania należy dokładnie zapoznać się z ofertą rynkową. Obecnie producenci oferują nam kilkanaście rodzajów wanien i znacznie więcej modeli kabin prysznicowych.

Jeśli planujesz remont i nie wiesz czy lepiej wybrać wannę czy prysznic, warto zapoznać się z naszą ofertą. Nasi eksperci doradzą i podsuną najlepsze rozwiązanie dla twojego konkrentnego przypadku – https://smart-design.com.pl/kontakt/