Project Description

Nowoczesne kuchnie na wymiar – powyżej znajduje się przykład zaprojektowanej przez Smart Design kuchni na wymiar w nowoczesnym stylu. Dopasowujemy nasze projekty do oczekiwań klientów. Spełniamy marzenia o wygodnej, funkcjonalnej i pięknej kuchni. Wiemy, że nowoczesna kuchnia, to nie tylko pomieszczenie do gotowania, ale przede wszystkim miejsce spotkań rodziny, spożywania posiłków w miłej atmosferze. Kuchnia to pomieszczenie, w którym spędza się mnóstwo czasu i nierzadko jest znacznie ważniejsza niż salon. Dlatego dbamy o każdy szczegół.

Czy warto zamówić nowoczesną kuchnię na wymiar?

Wielu z naszych klientów, zanim zdecydowało się na złożenie u nas zamówienia przejrzało oferty wszystkich dostępnych sklepów, firm konkurecyjnych, mebli segmentowych, itd. Daje im to ogólne rozeznanie w trendach, pokazuje przykładowe rozwiązania. Zawsze jednak stanowi to masówkę dostosowaną dla potrzeb wszystkich ludzi, a nie indywidualne rozwiazanie. Przychodząc do nas, klient zawyczaj już wie co nie pasowało mu w poprzednim rozwiązaniu, ma wizję tego jak ma wyglądać kuchnia, a nawet orientuje się w cenach konkurencji. Tym bardziej właśnie świadomość, że jednak wybiera stworzenie nowoczesnej kuchni daje nam tyle satysfakcji.

Nasze kuchnie mają niepowtarzalny charakter. Są wyjątkowe. Unikalne. Nie trzymamy się jednego stylu, uczymy się, poznajemy trendy, jeździmy na szkolenia i pokazy. Nasze kuchnie mają być nowoczesne, korzystające z ostatnich rozwiązań. Projektant wie dokładnie jakie wymiary ma kuchnia, gdzie powinny stać poszczególne elementy i urządzenia, by korzystanie z kuchni było jak najwygodniejsze i ergonomiczne.

Zapewne spotkali się Państwo z przysłowiową już niską jakością mebli z sieciówek. Sami pamiętamy, jak za czasów studenckich baliśmy się przesunąć garderobę, gdyż groziło to jej uszkodzeniem. Nasze meble są trwałe. Mają przeżyć swoje, wygrać z czasem. Wiemy ile dzieje się w kuchni nie nie dopuścimy do sytuacji, by np para ze zmywarki powodowała trwałe uszkodzenia we frontach czy blatach (częsty problem tanich mebli).

Meble składane są ręcznie. Precyzja to klucz. Nie dostają państwo 10 kartonów z lakonicznie napisaną instrukcją. Kupują państwo gotową kuchnie, i taką właśnie otrzymują.

Bardzo ważnym elementem planowania kuchni jest rozmowa. To klient wie co potrzebuje, my podpowiadamy jak to rozwiązać dany problem w najlepszy możliwy sposób. Proszę się nie bać mówić nam o swoich pomysłach, nawet jeśli w pierwszym momencie okazują się niedorzeczne. Być może okaże się, że dzięki rozmowie kuchnia będzie jeszcze bardziej funkcjonalna dla Państwa.

Projektujemy nowoczesne kuchnie w Bydgoszczy, Toruniu i Poznaniu. Nasze prace można również zobaczyć w Inowrocławiu i okolicach.

Project Details

Categories: