Kuchnie na wymiar

Smart Design zajmuje się projektowaniem i produkcją solidnych mebli kuchennych. Z naszych usług w tym zakresie mogą skorzystać mieszkańcy Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Poznania oraz innych miast na terenie województwa kujawsko – pomorskiego i wielkopolskiego. Kuchnie na wymiar wykonujemy w oparciu o indywidualny projekt. W rezultacie każda z nich jest unikatowa, perfekcyjnie dopasowana nie tylko do wielkości oraz kształtu pomieszczenia, ale również trybu życia i upodobań jej użytkowników.

Zalety kuchni na wymiar

Zestawy mebli kuchennych dostępne w sklepach są produkowane masowo, przez co nigdy nie będą dobrze korespondować z pomieszczeniem, którego wyposażenie mają stanowić. Mały metraż i nieregularny kształt to niestety standard w wielu polskich mieszkaniach. Kuchnia na wymiar ma tę przewagę, że jest tworzona z myślą o konkretnym pomieszczeniu, dzięki czemu każdy skrawek dostępnej przestrzeni jest dobrze  zagospodarowany.

Zamawiając wykonanie kuchni na wymiar u nas możecie Państwo decydować o takich elementach jak:

  • materiały, faktury i kolory frontów oraz blatów;
  • akcesoria (zawiasy, prowadnice, podnośniki);
  • oświetlenie;
  • uchwyty;
  • rodzaje i wymiary szafek;
  • wyposażenie szafek (kosze cargo, relingi, wkłady do szuflad).

Podczas produkcji mebli na wymiar korzystamy z materiałów i podzespołów od sprawdzonych producentów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że są to wyroby najlepszego gatunku. Wysokiej jakości proces technologiczny sprawia, że wyróżniają się one wyjątkowo trwałą konstrukcją. Dobrze zniosą intensywną eksploatację oraz duże obciążenia.

Projektowanie i aranżacja kuchni

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do mieszkańców dużych miast jak Poznań, Toruń czy  Bydgoszcz, ale wszystkich osób,  które pragną odmienić oblicze swojej kuchni. Zależy im jednak, aby ta metamorfoza wykraczała poza utarte schematy, typowo stosowane rozwiązania. Podczas gdy wiele firm oferuje wykonanie mebli na zamówienie, proponowana przez nas usługa ma bardziej wszechstronny charakter. My profesjonalnie zaaranżujemy Państwa kuchnię w sposób, który pozwoli na wyeksponowanie największych walorów tego wnętrza i rozwiąże problemy techniczne obniżające jego funkcjonalność.

Nasz projektant zadba o rozmieszczenie mebli zgodnie z zasadami ergonomii. Uwzględni podział na odpowiednie strefy, co zapewni wrażenie ładu i harmonii, dobrą komunikację oraz podniesie jakość pracy w kuchni.

Kuchnia nowoczesna, a może klasyczna?

Jak na profesjonalnych projektantów przystało równie dużą wagę przykładamy do komfortu  użytkowania, co estetycznego wyglądu produkowanych przez nas mebli kuchennych. Zabiegamy o zachowanie zgodności wszystkich zastosowanych elementów ze stylem preferowanym przez klienta. Dla nas ważny jest każdy detal, bo to on przekłada się na ogólne wrażenie, jakie wywiera całość. Pozwala wyczarować w kuchni klimat, który zaprasza domowników do środka.

Nasze dotychczasowe realizacje pokazują, że oferowane przez nas kuchnie na wymiar cieszą się dużym uznaniem wśród klientów z Poznania, Torunia i Bydgoszczy, którzy zamówili u nas ich wykonanie. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych projektów naszego autorstwa.