Szafy i garderoby na wymiar

W naszej bogatej ofercie możecie znaleźć Państwo ogromnie funkcjonalne garderoby i szafy na wymiar. Usługi w zakresie wykonywania zabudowy wnętrz adresujemy głównie do mieszkańców Poznania, Bydgoszczy, Torunia, i Inowrocławia, ale jesteśmy w stanie podjąć się realizacji tego typu zleceń także w innych miastach na terenie województwa kujawsko – pomorskiego oraz wielkopolskiego.

Garderoby na wymiar

Garderoba wykonywana na indywidualne zamówienie może być niezależnym pomieszczeniem albo zajmować część sypialni specjalnie wydzieloną na ten cel. Taka zabudowa zapewnia dużo miejsca do przechowywania, dzięki czemu można ograniczyć ilość mebli w pozostałych wnętrzach i odzyskać sporo wolnej przestrzeni w domu.

Powierzając zadanie stworzenia garderoby na wymiar naszej firmie możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo, precyzyjny pomiar, nieszablonowy projekt oraz profesjonalne wykonanie.

Sposób organizacji jej wnętrza nasz projektant rozplanuje w odniesieniu do:

  • potrzeb użytkowników;
  • wielkości powierzchni przeznaczonej pod zabudowę;
  • funkcji, jakie będzie pełniło takie pomieszczenie.

Jej wyposażenie mogą stanowić:

  • półki o różnej wielkości i głębokości;
  • pojemne szuflady;
  • kosze cargo i ażurowe półki;
  • stojaki lub szafki na obuwie;
  • drążki i wieszaki na ubrania.

W przypadku, gdy ma ona większy metraż projekt może uwzględniać również kącik do prasowania, lustro, wygodne siedzisko, a nawet toaletkę.

Oferowane przez nas garderoby na wymiar wyróżniają się dobrze przemyślaną, niezwykle pomysłową aranżacją wnętrza. Dzięki nim każdy przedmiot ma swoje miejsce, co sprzyja zachowaniu porządku. Najlepszą rekomendację stanowią opinie klientów z Poznania, Bydgoszczy i Torunia, którzy powierzyli nam wykonanie tego zadania i bardzo sobie chwalą nasze usługi.

Szafy na wymiar

Można zlecić nam wykonanie szafy na wymiar do przedpokoju, sypialni, salonu, biura, a nawet dziecięcego pokoju. Mocną stroną takiego rozwiązania jest możliwość maksymalnego wykorzystania każdego skrawka dostępnej przestrzeni, nawet bardzo trudnych do zaaranżowania skosów i wnęk.

Plusem jest także duża swoboda w kreowaniu konstrukcji szafy oraz jej wyglądu. Nasz projektant przygotowując projekt bazuje na ustaleniach podjętych z klientem dotyczących jego upodobań
w kwestii rodzaju wykorzystywanych materiałów i zastosowanej kolorystyki. Sposób rozplanowania wnętrza szafy na wymiar – półki, szuflady, kosze, drążki, wieszaki i inne dedykowane akcesoria. Ich ilość, wielkość i rozmieszczenie to kolejne elementy, o których można samodzielnie zadecydować, aby jak najlepiej dopasować funkcjonalność tego mebla do swoich potrzeb.

Na życzenie klientów projektujemy i wykonujemy:

  • szafy wnękowe;
  • szafy wolnostojące.

Mogą być wyposażone w drzwi otwierane lub przesuwne. W projekcie możemy przewidzieć oświetlenie podnoszące wygodę użytkowania mebla oraz lustro, które ozdobi jego front, wpuści do wnętrza trochę światła i powiększy je optycznie.

Klientów z Poznania, Torunia, Bydgoszczy oraz sąsiadujących z nimi miast zainteresowanych zleceniem nam wykonania szafy lub garderoby na wymiar, jak również poznaniem szczegółów dotyczącej tej usługi, zachęcamy do nawiązania kontaktu mailowego, telefonicznego bądź złożenia wizyty w siedzibie naszej firmy.