Nasza współpraca z klientem przebiega następująco:

PIERWSZE SPOTKANIE

Twoja nieruchomość może być, nowo wybudowanym domem, mieszkaniem lub wnętrzem które potrzebuje całkowitego remontu.
Spotkamy się na miejscu i porozmawiamy o projekcie. Dostaniesz od nas pierwsze przemyslenia i sugestie. Omówimy kształt naszej współpracy i stopień naszego zaangażowania w projekt.

15%

INFORMACJA ZWROTNA

Chcemy poznać twoje preferencje oraz sprawdzić realne możliwości projektowanych wnętrz.Na tej podstawie opracowujemy funkcjonalny układ projektowanego wnętrza. Jeśli zostanie zaakcpetowany, możemy przejść do przygotowania wizualizacji projektowanych wnętrz. Brak sprecyzowanych oczekiwań nie utrudnia wpółpracy, wręcz przeciwnie dzięki temu mamy możliwość pokazać swoją kreatywność oraz znajomość najnowszych trendów.

30%

PROCES DECYZYJNY

Dzięki dobrej i sprawnej wymianie informacji, jeszcze na etapie projektowym, wspólnie przejdziemy przez proces podejmowani decyzji w sprawie dokładnej specyfikacj projektu wyposażenia i wykończenia wnętrz. Mamy spore doświadczenie w obsłudze tego etapu procesu, dzięki temu uczynimy go przyjemnym.

45%

PLAN DZIAŁANIA

Następuje zamknięcie procesu kreacji i przejście do przygotowania projektu wykonawczego opartego na rysynkach technicznych i wcześniejszcych koncepcjach.Przygotowujemy informacje dotyczące kosztów projektu wraz z szacunkową dostępnością i terminem dostaw meteriałów.

60%

NADZÓR NAD REALIZACJĄ

W przypadku skorzystania z usługi nadzoru autorskiego, równocześnie zaczyna się współpraca projektanta z wykonawcami. Ustalamy z inwestorem formę nadzoru, od konsultacji na miejscu i zarządzania procesem zamawiania, aby wszystko dotarło w odpowiednim czasie po całkowite przejęcie roli inwestora.
Korzyści płynące z nadzoru autorskiego to możliwość uniknięcia ewentualnych błędów, które mogą zburzyć całość koncepcji oraz swoboda możliwości dokonywania zmian, jeśli pojawiły się wcześniej nieprzewidziane problemy wykonawcze.

75%

CZAS REALIZACJI

Od momentu podpisania umowy do przekazania kompletnej dokumentacji projektowej potrzeba około 3-6 tygodni oraz szeregu zaplanowanych spotkań z inwestorem.Czas realizacji projektu jest zależny od wielkości inwestycji.
Przekazanie kompletnej dokumentacji stanowi zamknięcie etapu pracy projektowej.

100%